Manisa’da kooperatiflere destek
  1. Anasayfa
  2. Gündem

Manisa’da kooperatiflere destek

0

MANİSA (İGFA) – Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katılımıyla protokolü imzalanan ve 46 mahalle için 70 bin metre PVC sulama borusu desteğini içeren proje kapsamında ilk sevkiyatlara başlandı. Proje kapsamında Alaşehir Azıtepe Sulama Kooperatifine 2 bin 200 metre, Alaşehir Şahyar Sulama Kooperatifine 2 bin 500 metre, Salihli Çakaldoğan Sulama Kooperatifine 2 bin 500 metre, Salihli Yağmurlar Sulama Kooperatifine 4 bin metre, Salihli Hacıbektaş Sulama Kooperatifine bin 500 metre, Salihli Yeşilkavak Sulama Kooperatifine de bin 282 metre PVC boru desteğinde bulunuldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Sözer ve Şube Müdürlerinin de katılımıyla sulama boruları ilgili kooperatiflere sevk edildi.

BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

Sulama borularını teslim alan mahalle muhtarları ve sulama kooperatifi başkanları da kendilerine sağlanan destekler nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Azıtepe Mahallesi Muhtarı ve Sulama Kooperatifi Başkanı Hüseyin Doğanlı, “Cengiz Başkanıma bize destek verdiği sulama borularından dolayı çok teşekkür ederiz. Devamını bekliyoruz. Bütün emeği geçenlere teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Yağmurlar Sulama Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Tezcan Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ederken “Bizi öyle bir zor durumundan kurtardı ki bölgemiz çok kurak bir bölge olduğu için şu borulara çok ihtiyacımız vardı. Çok teşekkür ederim, Allah bin kere razı olsun. Bizi hiçbir zaman için geri çevirmediler. Allah başımızdan eksik etmesin. Bizim her zaman yanımızda olduklarını hissediyoruz.” dedi.

Çakaldoğan Mahalle Muhtarı Ali Özyürek Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ederek “Her zaman için ne dediysem olmuştur, her an bizi desteklemiştir. Allah ondan razı olsun.” şeklinde konuştu.

Şahyar Sulama Kooperatifi Başkanı Mustafa Kıymık ise “Allah razı olsun Büyükşehirimizden, Cengiz Başkanımızdan, Kırsal Hizmetler Dairesi’nden ve tüm ekibinden. Geçen yıl da yine boru desteği ve havuz desteği almıştık. Bu sene de yarım kalan projemizi tamamlıyoruz. Allah’ın izniyle Şahyar’ın su sorunu kökten çözmüş oluyoruz. Hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : duzgunhaber.com.tr

Tıkla ve bu otele oy ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir